Jak to działa?

Autozwłoch.pl jest nową stroną internetową z ogłoszeniami zawierającą ponad 100.000 pojazdów opublikowanych w chwili obecnej.

Nasze ogłoszenia są aktualizowane codziennie i oferowane przez ponad 2.500 sprzedawców starannie wybranych i mających siedzibę na włoskim terytorium. Ci sprzedawcy stanowią około 50% dostępnego włoskiego produktu , przede wszystkim używanego i pojazdów niedawno zarejestrowanych.

Aktualna włoska sytuacja ekonomiczna obserwuje spadek popytu ze strony nabywców lokalnych przyczyniając się do znaczącego zmniejszenia wartości pojazdów.

To powoduje, że używane pojazdy włoskie są jeszcze bardziej atrakcyjne dla nabywców z zagranicy, przede wszystkim z Polski.

 

Jesteś prywatnym nabywcą?

Wybierz pojazd

Możesz wybrać pojazd korzystając z jednej z wielu opcji wyszukiwania

Poproś o informacje dotyczące pojazdu i przeprowadź pertraktacje

Możesz skontaktować się bezpośrednio z włoskim sprzedawcą, bezpłatnie i bez zobowiązań, korzystając z formularza znajdującego się w karcie detalicznej pojazdu. Jeśli zdecydujesz się na kupno, ta opcja zagwarantuje ci większe oszczędności, ale będziesz musiał razem z włoskim sprzedawcą zorganizować import pojazdu do Polski. Włoski sprzedawca zaoferuje ci najlepsze rozwiązanie ubezpieczeniowe w celu zagwarantowania spokoju podczas zakupu i i transportu pojazdu.

Lub

Możesz poprosić o wstępną wycenę za pośrednictwo, bezpłatnie i bez zobowiązań, lokalnego profesjonalistę już zajmującego się importem – eksportem pojazdów z Włoch. To pozwoli ci mieć przedstawiciela w języku polskim, który będzie mógł prawidłowo przeprowadzić cała procedurę związaną z importem twojego nowego pojazdu.

Zakończ transakcję

Jedź twoim nowym pojazdem z myślą, że zrobiłeś dobry interes.

 

Jesteś dealerem z siedzibą w Polsce?

Autozwłoch.pl oferuje ci możliwość nabycia kontaktów z lokalnymi prywatnymi klientami zainteresowanymi kupnem przyszłego samochodu we Włoszech.

Autozwłoch.pl wybiera najlepszych polskich importerów, aby zagwarantować najlepsze usługi nabywcy i optymalizację jego kosztów.

Autozwłoch.pl daje ci dostęp do pojazdów za pomocą obszaru chronionego w postaci hasła w celu wizualizcji ceny zarezerwowanej dla sprzedawców.

Jako sprzedawca możesz zarejstrować się na stronie Autozwłoch.pl, żeby natychmiast czerapać korzyści z tych usług bez żadnych kosztów.

 

 

O nas

Autozwłoch.pl jest inicjatywą firmy GestionaleAuto.com Srl, leadera software house we Włoszech w sektorze multiposting classified advertinsing od 2004 roku, nastawionego na rozwój innowacyjnych rozwiązań informatycznych i wielokanałowego zarządzania reklamą online, przede wszystkim w obszarze przemysłu samochodowego.

Celem strony internetowej Autozwłoch.pl jest realizacja prostej, skutecznej i bezpiecznej strony internetowej, umożliwiającej włoskim sprzedawcom publikowanie online floty ich używanych samochodów (tysiące wybranych samochodów każdej marki) i promowanie ich bezpośrednio na polskim rynku.

 

GestionaleAuto.com s.r.l.
Siedziba prawna: Viale Asiago 113 – 36061 Bassano del Grappa (VI) Italia
NIP: 05526340962
Kapitał spółki: 300.000 EUR